Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 17:30, So: 9:00 - 12:00, Ne: ZAVŘENO

Kde nás najdete: Budova JYSK, Žižkova 98, Jihlava

Kočárky

Nejsme e-shop... ale uděláme co nejvíc proto, abyste od nás odcházeli spokojeni.

V naší nabídce naleznete kočárky od těchto dodavatelů a těchto značek. Konkrétní typy, modely a barvy k prodeji najdete vždy na prodejně. Pokud je to možné, kočárek po domluvě doobjednáme dle vašeho přání.

Jsme tu již 24 let pro vás
Tradice
Odbornost
Skvělé ceny
Široký sortiment
4 Baby

4baby je jednou z nejoblíbenějších polských značek výrobků pro děti. Na trhu je od roku 2005 a neustále pracuje na vývoji svých výrobků.

ABC Design

ABC Design je německá společnost, která se uvedla na trh již v roce 1989 s hlavní myšlenkou, kterou byla „Kvalita za dobrou cenu.“ 

Adamex

Firma Adamex nabízí kočárky vyrobené s vysokým citem pro design a pečlivým zpracováním. U této značky se můžete spolehnout na kvalitní zpracování do posledního detailu.

Baby Design

Už od roku 2002, den po dni, měsíc po měsíci, stále se stejným nadšením navrhuje Baby design kočárky. Společnost stále zlepšuje své postupy a snaží se konstantně svou práci vylepšovat.

Baby Jogger

Už v roce 1984 tato značka uvedla první kočárek pro aktivní rodiče. Baby Jogger se vyznačuje především tím, že se hodí do každého terénu.

Baby Monsters

Španělská značka Baby Monsters patří mezí výrobce kočárků, které můžeme označit jako prémiové. Potěší ty, kteří hledají něco výjimečného.

Bambi

Značka kočárků Bambi sází na sérii Dodger, která je vhodná především do terénu. Má nafukovací otočná kola i výškově nastavitelnou rukojeť. Na podvozek lze snadno nasadit i autosedačku.

Be Cool

Značka Be Cool se specializuje na tzv. golfovou variantu kočárků. Disponují odlehčenou stabilní konstrukcí i polohovatelnou zádovou opěrkou.

Bebetto

Bébécar nabízí vysoce kvalitní kočárky. Mezi rodiči je tato značka z Portugalska vysoce ceněna. Především za svou přirozenou eleganci, kvalitní provedení i krásný design.

Bebetto

Značka Bebetto vznikla v roce 2002 se záměrem vyrábět zboží vyznačující se funkčností, trvanlivostí a jedinečným designem. Kočárky poskytují dětem maximální bezpečí i pohodlí.

Bexa

Společnost Bexa se specializuje na kočárky multifunkční a lze je využít např. i jako vozík s kolébkou pro děti nebo dětský kočárek, s možností namontování po i proti směru jízdy.

Bohemia

Kočárky značky Bohemia dbají především na pohodlí miminka. Mívají gelová otočná kola, anti-shock systém, stínítko i další prvky pro komfort děťátka.

Britax

Britax Römer nabízí širokou škálu kočárků – komfortní, pro dva i na běhání, vždy s cílem poskytnout dítěti maximální pohodlí a bezpečnost.

Cam

Tato značka nabízí veselé a vysoce bezpečné a kvalitní kočárky, které všechny procházejí důkladnými testy dle přísných evropských norem.

Camarelo

Moderní design, bohatá nabídka i zajímavé barvy, to jsou atributy, kterými se pyšní značka Caramelo, která vyrábí kočárky proslulé nadprůměrnou trvanlivostí a vysokou funkčností.

Camini

Krásné, moderní, stylové a prostorné kočárky, to jsou slovní spojení, která nejčastěji vystihují nabídku této značky.

Značky, které u nás najdete

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kontakt

Kočárky Veronika s.r.o.
Budova JYSK
Žižkova 98, Jihlava

Telefon: 777 775 370
E-mail: veronikakocarky@seznam.cz

Kočárky Veronika
Autosedačky Veronika

zobrazit celý kontakt