Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 17:30, So: 9:00 - 12:00, Ne: ZAVŘENO

Kde nás najdete: Budova JYSK, Žižkova 98, Jihlava

Autosedačky

Nejsme e-shop... ale uděláme co nejvíc proto, abyste od nás odcházeli spokojeni.

Přijďte si k nám vybrat z širokého sortimentu dětských autosedaček za skvělé ceny. Prodáváme prověřené značky a výrobce, jejichž sedačky jsou považovány za kvalitní a bezpečné, včetně špičky oboru Cybex. U této značky prodáváme celý její sortiment. Další námi prodávané značky si prohlédněte níže. Modely, či barvy jsme schopni řešit na objednávku dle vašeho přání.

Jsme tu již 24 let pro vás
Tradice
Odbornost
Skvělé ceny
Široký sortiment
4 Baby

Předním modelem této značky je série Aspen. Ta nabízí bezpečnost, příjemný design i širokou paletu barev, ve kterých je dostupný.

ABC Design

S dětskou autosedačkou a ISOFIX základnou od ABC design jednoduše zachováte mobilitu vaší rodiny a zároveň zajistíte, že vaše dítě cestuje bezpečně, pohodlně a bez obtíží.

Avionaut

Rodinná firma, která si zakládá na inovaci a kvalitě, aby jejich autosedačky skutečně plnily nejpřísnější normy na bezpečnost.

Avova

Značka Avova vyrábí autosedačky, které těší snadnou manipulací a se všemi bezpečnostními prvky, které od moderní autosedačky očekáváte.

Baby Go

Autosedačky Baby Go dbají na to, aby přinášely pohodlí a bezpečí dětem, ale i rodičům, kteří se sedačkami manipulují.

Baby Jogger

Značka Baby Jogger pro aktivní rodiče vyrábí autosedačky City go. Ty zaručují maximální bezpečnost pro vaše dítě i snadnou manipulaci.

Baby Style

Anglická společnost BabyStyle je renomovanou výrobní rodinnou společností s celou řadou ocenění svých výrobků.

Bébé Confort

Autosedačky této francouzské značky přišly se skutečně převratným řešením. U modelu Axxis zavedly jako první otočné řešení, což je od konkurence značně odlišilo.

Bébécar

S cílem zajistit maximální bezpečnost Bébécar vyvíjí autosedačky, aby měli své bezpečné a pohodlné místo ve Vašem vozu i ti nejmenší.

BeSafe

Společnost BeSafe, také známe jako Skandinávské bezpečí, je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Sto let zkušeností zavazuje, aby na trh dodávaly jen ty nejlepší autosedačky.

Bexa

Autosedačky Bexa usnadňují všem rodičům každodenní život. Jsou sázkou na kvalitu, moderní vzhled, pohodlí, preciznost i bezpečí.

Brevi

Spolehlivost a praktičnost jsou pojmy, které definují autosedačky, které vznikají pod značkou Brevi.

Britax Römer

Společnost Britax Römer je v Evropě lídrem trhu mezi autosedačkami upevňovanými proti směru jízdy. Stejně jako mnozí další se můžete spolehnout, že jsou výbornou volbou pro bezpečí vašeho dítěte.

Cam

Italský výrobce autosedaček CAM je další značka, kterou prověřil čas. Na jeho výrobky, jejich bezpečnost a kvalitu se rodiče spoléhají už 40 let.

Camarelo

Polský výrobce Camarelo disponuje desetiletími zkušeností, během kterých ladil své produkty směrem k vysoké funkčnosti. Prioritou je inovativní řešení a nadprůměrná trvanlivost.

Caretero

Autosedačky Caretero se mohou pochlubit bytelnou konstrukcí. Můžete se u nich spolehnout na maximální komfort i bezpečí.

Značky, které u nás najdete

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Kontakt

Kočárky Veronika s.r.o.
Budova JYSK
Žižkova 98, Jihlava

Telefon: 777 775 370
E-mail: veronikakocarky@seznam.cz

Kočárky Veronika
Autosedačky Veronika

zobrazit celý kontakt