Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 17:30, So: 9:00 - 12:00, Ne: ZAVŘENO

Kde nás najdete: Budova JYSK, Žižkova 98, Jihlava

Kočárky Veronika Jihlava

NEJVĚTŠÍ SHOWROOM S KOČÁRKY A DALŠÍM DĚTSKÝM ZBOŽÍM NA VYSOČINĚ A JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH V ČR

Tradice
Odbornost
Skvělé ceny
Široký sortiment
Jsme tu již 24 let pro vás

Kdo jsme

Rodinná firma Kočárky Veronika je tradiční prodejce kočárků, autosedaček a dalšího dětského zboží, který je na trhu již od roku 1997. S více jak 700 m2 prodejní plochy vám nabízíme bezkonkurenční šíři sortimentu tohoto zboží k prohlédnutí přímo na prodejně. Najdete u nás kvalitní evropské značky kočárků, kompletní sortiment nejbezpečnějších autosedaček Cybex, ale i autosedačky dalších značek, a další doplňkové zboží pro miminka a maminky, jako matrace, postýlky, povlečení, ale i mnoho dalšího.

Díky našim zkušenostem a díky tomu, že jsme mezi dodavateli zařazeni jako jedna z TOP prodejen, jsme pro vás schopní zajistit jakýkoliv model kočárku evropských značek za výborné ceny, u většiny nabízeného zboží často za bezkonkurenční cenovou nabídku na trhu, a především poradenství na profesionální úrovni.

UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, ještě vás chceme upozornit, že na prodejně nelze platit platební kartou. Děkujeme za pochopení.

Kdo nejsme

Snad nám to odpustíte, ale nejsme e-shop. Věříme totiž, že sortiment zboží zaměřený na děti by se měl prodávat s osobní péčí a co nejvyšší zárukou za zboží. Zboží prodávané prostřednictvím e-shopu může být poškozeno dopravou, špatnou manipulací a na první pohled nemusí být způsobená vada patrná. Také nechceme jít cestou e-shopu, který je mnohdy nucen prodávat několikrát vrácené zboží. My raději klademe důraz na bezpečnost a rozhodli jsme se tedy tento trend nenásledovat.

Přesto slibujeme, že se snažíme a vždy se vám pokusíme vyjít vstříc a nákup se pro vás pokusíme co nejvíc zjednodušit.

Co to znamená? Především to, že u nás akorát nedokončíte nákup elektronicky, takříkajíc na několik kliknutí. Zde na našem webu také nenajdete aktuální soupis zboží, jde spíše o jakousi výkladní skříň, do které můžete nakouknout, abyste si mohli udělat představu o šíří sortimentu, o našich dodavatelích a značkách, které u nás naleznete. V novinkách a především v akční nabídce vás ale budeme co nejvíce informovat o nejlepší nabídce, nových kolekcích a zajímavém zboží na skladě. Tak nás určitě sledujte pravidelně.

Konkrétní dotaz/poptávku vždy můžete zaslat na náš e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jak tedy postupovat

Vždy budeme nejradši, když se za námi na prodejnu zastavíte osobně. Díky velikosti našeho showroomu máme skutečně obrovské množství zboží k prohlédnutí vždy na prodejně, budeme vám moci poradit, vy si zboží prohlédnete a budete mít jasnou představu o jeho kvalitách. Přeci jen jde o vaše dítě, čas věnovaný osobní zkušenosti je cenný a budete také mít jistotu, že vybíráte přesně to, co si vaše miminko zaslouží.

Jste-li ale zdaleka a nechcete jet do Jihlavy naslepo, vždy nám můžete napsat na e-mail, nebo přes kontaktní formulář. Vaše dotazy zodpovíme, máte-li konkrétní přání, můžeme se domluvit na objednávce.

Ať už ale na prodejně, nebo budete-li chtít uzavřít objednávku e-mailem, vždy platí, že díky dlouholetým vztahům s našimi dodavateli můžeme slíbit, že uděláme vše proto, abychom vyšli vašim požadavkům vstříc. Navíc jsme schopní zboží zajistit za velice atraktivní ceny, mnohdy nejlepší v celé ČR.

Kontakt

Kočárky Veronika s.r.o.
Budova JYSK
Žižkova 98, Jihlava

Telefon: 777 775 370
E-mail: veronikakocarky@seznam.cz

Kočárky Veronika
Autosedačky Veronika

zobrazit celý kontakt