Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 18:00, So: 9:00 - 12:00, Ne: ZAVŘENO

Kde nás najdete: Budova JYSK, Žižkova 98, Jihlava

Novinky

Sledujte aktuální dění v našem obchodě. Zde se vždy dozvíte, co je u nás nového. Další novinky také naleznete na našich facebookových stránkách. Nic vám tak neunikne a my budeme mít radost :)

 Kočárky Veronika  
 Autosedačky Veronika

Jsme tu již 23 let pro vás

Vážené zákaznice, vážení zákazníci,

ochranná opatření stále trvají a my v návaznosti na to slibujeme, že naše akce pokračují dále! A to minimálně do konce dubna. Takže u nás nadále platí obrovské slevy až 70 %, i dodatečné sleva 500 Kč při nákupu nad 10 000 Kč. Při nákupu nad 20 000 Kč, Váš nákup zlevníme dokonce o dalších 1000 Kč. Klidně si najděte cenu v různých e-shopech a my Vám garantujeme, že Vám dáme lepší nabídku. Pište na náš e-mail a volejte na naše číslo!

Jsme tu pro Vás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 777 775 370.

Na těchto kontaktech Vám poradíme, odpovíme na Vaše dotazy a domluvíme se přes ně pohodlně na celém nákupu. Z logických důvodů je totiž naše provozovna zavřená, takže musíme upravit možnosti prodeje. Přesto jsme Vám plně k dispozici, tak se neváhejte se na nás obrátit.

Kočárky a autosedačky lze tedy po předchozí domluvě vyzvedávat na prodejně, jinak je ale vstup do showroomu omezen. Objednávky můžeme řešit zasláním na dobírku. Záleží na Vás, co je pro Vás pohodlnější :)

A závěrem, abychom Vás potěšili a pozvedli náladu, tak věřte, že u nás mají naši stálí zákazníci za krásný úsměv při objednání kočárku i dalšího zboží výhodné velkoobchodní ceny i kdykoliv v budoucnu <3

DOPORUČUJEME: Junama ONYX Metal

Doporučená cena: 17 999 Kč

 

 

Kontakt

Kočárky Veronika s.r.o.
Budova JYSK
Žižkova 98, Jihlava

Telefon: 777 775 370
E-mail: veronikakocarky@seznam.cz

Kočárky Veronika
Autosedačky Veronika

zobrazit celý kontakt