Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 17:30, So: 9:00 - 12:00, Ne: ZAVŘENO

Kde nás najdete: Budova JYSK, Žižkova 98, Jihlava

Novinky

Sledujte aktuální dění v našem obchodě. Zde se vždy dozvíte, co je u nás nového. Další novinky také naleznete na našich facebookových stránkách. Nic vám tak neunikne a my budeme mít radost :)

 Kočárky Veronika  
 Autosedačky Veronika

Jsme tu již 24 let pro vás

Milé zákaznice, vážení zákazníci,

chceme Vás informovat, že první červencový týden 1. - 7. července bude naše prodejna z důvodu dovolené uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Konečně jsme se dočkali, protiepidemická opatření se rozvolňují a my můžeme v pondělí 10. 5. otevřít!

Abychom Vám vyšli vstříc a při tom dodržely nutná opatření, nabízíme možnost prohlídky zboží formou videohovoru. Budete mít možnost si kočárek, či autosedačku prohlédnout, můžeme Vám odpovědět na otázky a říct Vám benefity nabízených kusů, jako byste byli s námi v prodejně. Věříme, že takhle budeme moci nabídnout kvalitní servis, který si prodej tak citlivého zboží, jako jsou kočárky, zaslouží. Videohovory jsou možné po předchozí domluvě e-mailem, nebo telefonem.

Kontaktujte nás s Vašim případným zájmem o tuto službu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonu 777 775 370. Jsme tu pro Vás a počítat můžete s výjimečnými cenovými nabídkami.

Milé zákaznice, vážení zákazníci,

nouzový stav a omezení kolem něj nadále trvají. Snad ne už moc dlouho, ale prodejna stále zůstává zavřená. Ale dál můžete objednávat zboží přes e-mail a telefon.

Vzhledem k vánočním svátkům budeme mít upravenou otevírací dobu.

Naše prodejna bude otevřena v normálním režimu do 23. prosince do 17:30. Přes svátky a v neděli 27. 12. budeme mít zavřeno. Otevřeme pak od pondělí 28. 12. do středy 30. 12. (10:00 až 17:00). Těšit se můžete po celou tuto dobu na obrovské slevy až 50 %. Pak na Vás budeme čekat ještě až v sobotu 2. ledna 2021 od 10:00 do 15:00 a od pondělí 4. ledna zase normálně.

Konečně nám PES dovolil ve čtvrtek 3. 12. znovu otevřít naší prodejnu a jelikož se na Vás tolik těšíme, tak do soboty konce roku, nebo než nás zavřou budeme mít akční slevy až 50 % na vše.

Akce platí na všechny kočárky evropských značek a jak při nákupu na prodejně, tak při objednávkách. Více v sekci akční nabídka.

Od pátku 6. listopadu budeme mít u nás na prodejně platební terminál. Budete moci tedy platit kartou, čímž se Váš nákup i současné vyzvedávání objednávek stane jistě mnohem snazším.

Drahé zákaznice, vážení zákazníci,

současný nouzový stav neznamená, že tu pro Vás dál nejsme. Jsme připraveni vše řešit formou objednávky přes e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme a se vším pomůžeme.

Nadále Vám také můžeme slíbit, že veškeré zboží máme připravené za bezkonkurenční ceny! 

V pondělí 28. září na státní svátek bude naše prodejna uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Z důvodu větší přejímky zboží budeme mít v úterý 15. září otevřeno pouze do 15:00.

Děkujeme za pochopení.

Kontakt

Kočárky Veronika s.r.o.
Budova JYSK
Žižkova 98, Jihlava

Telefon: 777 775 370
E-mail: veronikakocarky@seznam.cz

Kočárky Veronika
Autosedačky Veronika

zobrazit celý kontakt