Otevírací doba: Po - Pá: 10:00 - 18:00, So: 9:00 - 15:30, Ne: 9:30 - 12:30

Kde nás najdete: Budova JYSK, Žižkova 98, Jihlava

Novinky

Sledujte aktuální dění v našem obchodě. Zde se vždy dozvíte, co je u nás nového. Další novinky také naleznete na našich facebookových stránkách. Nic vám tak neunikne a my budeme mít radost :)

 Kočárky Veronika  
 Autosedačky Veronika

Jsme tu již 23 let pro vás

 Vy milujete slevy, my milujeme Vás, takže slevy až 70 % i dodatečná sleva 1000 Kč při nákupu nad 20 000 Kč platí až do 16. února.

Rozhodli jsme se pro velký zájem ještě jeden týden vše prodávat za velmi výhodných cenových podmínek. Na slevy až 70 % na vše, včetně kočárků evropských zanček, platí až do 2. února.

Drahé zákaznice, vážení zákazníci,

chceme Vás informovat, že v neděli 26. ledna bude změněna otevírací doba. Věříme, že k Vaší radosti :) Místo dopoledne bude totiž otevřeno od 16:00 do 19:00! Těšíme se na Vás.

Leden? Slevy mít dál budem! Protože vám dělají radost, protože my z toho máme radost a ten obrovský zájem nás neskutečně těší a chceme se z něj těšit dál. Takže slevy až 70 % u nás platí až do 26. ledna!

Pořád nedokážeme vyjít z údivu, jak moc velkou radost vám naše velká slevová akce dělá. I proto nemáme sílu s ní skončit a prodlužujeme ji až do 19. ledna! :)

Díky až obrovskému zájmu, který nám dělá skutečně velkou radost jsme se rozhodli naši výjimečnou slevovou akci prodloužit až do 12. ledna!

Jak na Nový rok, tak po celý rok? Pro velký zájem naši obrovskou slevovou akci prodlužjeme do neděle 5. ledna. Přijďte si vybrat to pravé pro vaše děťátko za těch nejlepších cenových podmínek.

Chceme Vás vyvést z omylu, že Vánocemi pořádná nadílka končí. U nás naopak tu největší nadílku chystáme na období tzv. mezi svátky. Do 1. ledna 2020 se u nás můžete těšit na slevy až 70 % na vše, včetně kočárků evropských značek.

Drahé zákaznice, vážení zákazníci,

dovolte nám, abychom Vás informovali o tom, jak u nás budeme mít otevřeno během vánočních svátků. Změna otevírací doby je už od 23. prosince až do 1. ledna.

Jelikož máme z nových kolekcí a z vašeho zájmu o ně šíleně velkou radost, pokračujeme až do 1. prosince v bezkonkurenční cenové nabídce. Šílené slevy až 50 % na nové kolekce všech kočárků evropských značek pokračují.

Kontakt

Kočárky Veronika s.r.o.
Budova JYSK
Žižkova 98, Jihlava

Telefon: 777 775 370
E-mail: veronikakocarky@seznam.cz

Kočárky Veronika
Autosedačky Veronika

zobrazit celý kontakt